| Product Specifications | |
|---|---|
| Brand | Well Mate |
| Diameter | 61.0 cm / 24″ |
| Height | 39.5″ / 1000 mm |
| Warranty | 60 Months |
| Part/Model Number | SSWM20 |
| Weight | 52.6000 kg |
SSWM20 Well Mate Vertical Tank 62GAL/235L
Original price was: $1,414.21.$950.70Current price is: $950.70.
In stock
Item only available for Pick up in Quebec – Ships out in 2-3 days
| Weight | 115.96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 in |
| Brand | |
| Part No | 30-365-20016 |
Customers reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








There are no reviews yet.